footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Jauni toņi lūpu krāsai “Stay. True”. 14. katalogs

Jauni toņi lūpu krāsai “Stay. True”. 14. katalogs

Matētās tekstūras ir populāras jau vairākus gadus un sastāda nopietnu konkurenci lūpu krāsām ar glancētu spīdumu. Ikvienas modes dāmas arsenālā ir vismaz 2-3 toņi savas iecienītākās matētās lūpu krāsas 2-3 toņi, kas lieliski akcentē viņas koptēlu, raksturu un noskaņojumu.

Faberlic jaunās paaudzes noturīgā šķidrā lūpu krāsa piešķir lūpām apjomīgu krāsu un gaisīgu noslēguma akcentu. Buras formas aplikators izveido ideāli līdzenu lūpu kontūru un noklāj visu lūpu virsmu no pirmās uzklāšanas reizes, bet sastāvā iekļautā aktīvā viela – “buxom lip” – vizuāli palielina lūpu apjomu. Pateicoties savām acīmredzamajām priekšrocībām, šī lūpu krāsa ir kļuvusi par populārāko matēto lūpu krāsu “Glam Team” līnijā.

Matētā revolūcija turpinās! Šķidrās lūpu krāsas “Stay.True” jaunie toņi:
• Dūmakaini rozā (art. 40874) – tas ir universāls un praktisks tonis, kas piestāvēs jebkura krāsu tipa sievietēm. Akcentē dabiskumu, maigumu un eleganci.
• Kašmira roze (art. 40875) lieliski piestāvēs sievietēm ar gaišu ādu. Lūpu krāsas miesaskrāsas tonis izskatās aktuāli un dabiski jebkurā laikā.
• Sārtais (art. 40876) tonis kļūs par ideālu akcentu. Neitrāls grims un spilgtas, matētas lūpas – viens no vismodernākajiem stilistu salikumiem grima izveides jomā.
• Marsala (art. 40877) – tumšs vīnsarkans tonis iespaidīga vakara grima izveidei. Ja Tu esi gatavi piesaistīt un iekarot uzmanību, tad šai lūpu krāsai noteikti jābūt Tavā kosmētikas somiņā.

Šķidrā matētā lūpu krāsa “Stay.True”