footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Jauna programma no “Expert” līnijas. 15. katalogs

Jauna programma no “Expert” līnijas. 15. katalogs

Seja tiek pakļauta agresīvās ārējās vides ietekmei daudz vairāk, nekā pārējās ķermeņa daļas. Turklāt visas emocijas, kuras cilvēks piedzīvo un izjūt, praktiski vienmēr tiek izpaustas ar sejas mīmikas palīdzību. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka tieši tur parādās pirmās krunciņas.

Faberlic kompānija ārstu-dermatologu vadībā ir izstrādājusi programmu “Jaunai un tvirtai ādai”, kas paredzēta ādas atjaunošana un skaistuma vairošanai. Tā ir mūsdienīga alternatīva populārajām skaistumkopšanas veicamajām procedūrām.

Koncentrāts Peptide Complex “Stop krunciņām” – tā ir lieliska alternatīva botoksam. Šis preparāts satur patentēto peptīdu “sYN®-AKe”. Tas ļauj atslābināties sejas muskuļiem, saglabājot spēju paust savas jūtas ar mīmikas palīdzību, samazina muskuļu saraušanās intensitāti, izlīdzina nelielas un vidēji lielas krunciņas, saglabā un paildzina injekciju radīto efektu.

Serums Hyaluronic “Dziļu krunciņu korektors” – efektīva alternatīva hialurona filleriem. Seruma sastāvā iekļautās vielas nodrošina ātru un ilgstošu krunciņu aizpildīšanas efektu. Šis līdzeklis izlīdzina dziļas krunciņas, intensīvi mitrina, palīdz ādai atgūt tonusu un tvirtumu. Rezultāts kļūst pamanāms jau dažas stundas pēc uzklāšanas.

Kompleksā programma “Jaunai un tvirtai ādai”  delikāti novērš novecošanas radītās un nelielās mīmiskās krunciņas, mitrina un uzlabo sejas ādas stāvokli.

Koncentrāts sejai – Stop krunciņām, no “Expert” līnijas

Serums sejai – Dziļu krunciņu korektors, no “Expert” līnijas