footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Jauna ādas mitrināšanas formula! 6. katalogs

Jauna ādas mitrināšanas formula! 6. katalogs

Ar gadiem samazinās hialuronskābes daudzums ādā, rodas kalcija un vitamīnu trūkums – tas vistiešākā veidā ietekmē svarīgākos procesos visos ādas līmeņos, tādējādi izraisot tās vispārējā stāvokļa izmaiņas.

“HyaluronCA” līnija ar pilnu hialuronskābes spektru un kalcija līmeņa regulēšanas efektu dziļai ādas mitrināšanai – tas ir lielisks veids, kas ļauj paildzināt skaistumu un jaunību! Jūsu āda kļūs blīvāka, tvirtāka, svaigāka un enerģijas pārpilna!

“HyaluronCa” līnijas sastāvā ir iekļauti vairāki hialuronskābes veidi. Katrs no tiem savādāk ietekmē ādu:

Zemas molekulārmasas hialuronskābe iedarbojas ādas dziļākajos slāņos. Šī forma nepiesaista ūdeni, bet aktīvi stimulē savas hialuronskābes sintēzi dermā. Atjauno tonusu, tvirtumu un izlīdzina krunciņas.

Vidējas molekulārmasas hialuronskābe nevar iekļūt ādas dziļākajos slāņos, taču tā iekļūst starpšūnu matricā, mitrina ādu no iekšpuses, izlīdzina nelielas krunciņas, novērš sausumu.

Augstas molekulārmasas hialuronskābe iedarbojas uz ādas virsmas, izveidojot aizsargplēvīti. Tā aizkavē mitrumu, izlīdzina krunciņas un piešķir komforta sajūtu. Tieši augstas molekulārmasas hialuronskābe nodrošina ilgstošu mitrināšanu un vizuāli pamanāmu liftinga efektu.

Izmēģiniet Faberlic jauno ādas mitrināšanas formulu!

Hidrokoncentrāts sejai “HyaluronCa”

Stacionārais blenderis

Mitrinošs nakts krēms sejai “HyaluronCa”