footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Izgatavots ar mīlestību: jaunums 3. katalogā

Izgatavots ar mīlestību: jaunums 3. katalogā

Mēdz teikt, ka skaistums agrāk vai vēlāk izglābs pasauli – atradīs vajadzīgos vārdus, samierinās sāncenšus un panāks taisnību. Tu taču tam tici! Tiem, kas tāpat kā mēs, ir pārliecināti par skaistuma uzvaru, lieliski noderēs mūsu dāvanas 8. marta svētkos. Tas ir absolūts maigums, apburoša sievišķība un saudzīgas rūpes! “Beauty makes everything better” – pārdošanas hiti ar pavasarīgu noskaņojumu.

Dāvanu komplekts (0289) – trīs iecienītākie līdzekļi roku ādas kopšanai mini iepakojumā. Balzams intensīvi atjauno ādu pēc saskarsmes ar aukstumu, vēju un karstu ūdeni. Viens krēms lieliski aizsargā roku ādu no bojājumiem un pārmērīga ausuma, bet otrs baro un mīkstina ādu, padarot to samtaini maigu. Ērti paņemt līdzi!

Dušas gelu kolekcija, kas pieejami ierobežotā daudzumā – trīs oriģināli ziedu aromāti. “Izsmalcinātā orhideja” (2530) – elegants un bagātīgs aromāts, “Maigā tulpe” (2531) – romantisks un noslēpumains, “Saulainā mimoza” (2532) – caururbjošs un neatkārtojams. Izmēģini visus.

Meklē jaunumus katalogā, negaidot 8. martu, bet jau par svētku cenām!

Dāvanu komplekts roku ādas kopšanai “Spring beauty”

Dušas gels “Izsmalcinātā orhideja”

Dušas gels “Maigā tulpe”

Dušas gels “Saulainā mimoza”