footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Iegūsti valdzinošu skatienu ar jaunumu no “Glam Team” līnijas!

Iegūsti valdzinošu skatienu ar jaunumu no “Glam Team” līnijas!

Apjoms un atdalīšana, bagātīgi melna krāsa un valdzinoša izliekuma fiksēšana – meklē jaunajā “Glam Team” kolekcijā. Izvēlies skropstu tušu, kas neveido kunkulīšus un nepadara skropstas smagnējas, iegūsti ekstremāli garas skropstas un piešķir tām iespaidīgu apjomu!

Skropstu tuša “HD Lash” (5568) piešķir skatienam valdzinošu dziļumu. Nelielā birstīte aizsniedz un nokrāso pat visīsākās skropstiņas acu kaktiņos, apņemot tās ar krāsu visā to garumā. Elastīgie un kustīgie sariņi palīdz izveidot grafisku skropstu arhitektūru un fiksēt tās – gluži tāpat kā profesionālā grimā!

Bagātīgo pigmentu-putas var uzklāt vairākās kārtās, vienmērīgi, neveidojot kunkulīšus. Skropstu tušā ir iekļautas pūdera sfēriskās daļiņas – maksimālam apjomam, biezu un garu skropstu efekta piešķiršanai. Izliekums sanāks vienveidīgs, bet krāsā – izteiksmīga.

Pievieno līderu komandai vēl vienu spēcīgu spēlētāju! Izvēlies grimu, kur nav jāmeklē kompromisus: viss, kas Tev būs nepieciešams, lai iegūtu valdzinošu skatienu un garas skropstas – tagad apvienots skropstu tušā “HD Lash”.