footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Iedzersim tēju? 19. katalogs

Iedzersim tēju? 19. katalogs

Faberlic elektriskās tējkannas ne tikai kļūs par lieliskiem palīgiem virtuvē, bet arī stilīgi izskatīsies jebkurā virtuvē. Tējkannas izgatavotas no kvalitatīviem un drošiem materiāliem, iztur līdz 15 000 darba ciklus, kā arī ir aprīkotas ar dubulto angļu kontrolleri “STRIX”. Kontrollers - tā ir vissvarīgākā tējkannas daļa, kas atbild par automātisko atslēgšanos pēc uzvārīšanās. Ja Jūs aizmirsāt ieliet ūdeni un ieslēdzāt tējkannu, pēc dažām sekundēm tā automātiski atslēgsies.

Tējkannu var pagriezt uz pamatnes 360  grādu leņķī, kā arī tai ir ērts nodalījums vada uzglabāšanai. Faberlic elektriskā tējkanna kļūs par lielisku pirkumu un dāvanu,  Jums tikai atliek izvēlēties vienu no diviem modeļiem: stikla elektrisko tējkannu ar gaismas diodes indikatoru vai lakonisku tējkannu, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda.

Metāla elektriskā tējkanna

Stikla elektriskā tējkanna