footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Ideāliem zobiem

Ideāliem zobiem

Kaitīgie ieradumi, veselības problēmas, nepareizs uzturs vai mutes dobuma kopšana izraisa zobu emaljas izturības pavājināšanos un paaugstina zobu jutīgumu. Šī zobu pasta demineralizējas – pavājinās zobu emaljas noturība pret kariesu un zobi ātrāk bojājas.

“Expert Pharma” līnijā parādījies jauns produkts zobu emaljas nostiprināšanai – gels-hermētiķis ar “Omyadent” aktīvo kompleksu, “Novaftem O2®” skābekļa kompleksu un kalciju.

“Omyadent” aktīvais komplekss satur hidroksiapatīta sintezēto analogu, kaulaudu un zobu cieto audu galveno sastāvdaļu. Tas iekļūst bojātajās vietās un “aizzīmogo” tās, darbojoties līdzīgi plombai. Regulāri lietojot hermētiķi, zobu emalja atjaunojas, kļūst gaišāka un gludāka, samazinās zobu hiperjutība, kā arī samazinās kariesa veidošanās risks.

Ja Tu vēlies iegūt ātrāku rezultātu, tad izmanto gelu-hermētiķi divas reizes dienā, pēc katras zobu tīrīšanas. Uzklāj gelu uz visas zobu virsmas ar vates kociņa vai sausas zobu birstes palīdzību, ļauj tam iedarboties pusstundu. Visas pusstundas garumā neskalot muti un netīrīt zobus. Pēc pusstundas izskalot muti. Profilakses nolūkos izmanto līdzekli 1-2 reizes nedēļā.

Gels-hermētiķis zobu emaljas atjaunošanai no “Expert Pharma” līnijas