footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Home Gnome Greenly: bioloģiskai veļas mazgāšanai cietā ūdenī

Home Gnome Greenly: bioloģiskai veļas mazgāšanai cietā ūdenī

Ielaid savās mājas amizantu rūķīti! Viņš dievina tīrību, daudz zina par drošību un sargā mājas omulību. Viņu sauc Grinlijs, un viņa komandā ietilpst jaunā bio līdzekļu līnija mājai. Rūķis ar savu kompāniju palīdzēs atrisināt visgrūtākos ikdienas veļas mazgāšanas uzdevumus pat cietā ūdenī – pilnībā iztīrīs traipus un nekaitēs cilvēkiem ar jutīgu ādu, alerģiju vai astmu!

“Home Gnome Greenly” līnijā iekļautie līdzekļi izmazgā netīrumus, pateicoties enzīmiem, kā arī mīkstina ūdeni ar minerālu palīdzību. Nekādas pelēcības vai dzeltējuma, nepatīkamu aromātu un ādas kairinājuma, veļas pulvera “pēdām” uz audumiem un sieviešu apakšveļas. Tas ir karaliskās tīrības standarts!

Koncentrētie bio veļas pulveri (art. 11891 un 11892) tiks galā ar pat ar piekaltušiem netīrumiem, neitralizējot cieto ūdeni un mīkstinot audumus. Līdzekļi pilnībā izskalojas veļas skalošanas laikā, saglabājot audumu krāsas un nebojājot to struktūru.

Universālais bio līdzeklis traipu tīrīšanai (art. 11984) novērš grūti iztīrāmus traipus, kā arī atbrīvo lietas no nepatīkamiem aromātiem pat cietā ūdenī! Veļas mazgāšanas pastiprinātājs ir piemērots ar veļas mērcēšanai vai tās iepriekšējai apstrādei, kā arī tas lieliski iztīrīs un dezinficēs paklājus, mīkstās mēbeles un slotu uzgaļus.

Iepakojums un mērkarotes ir piemēroti atkārtotai pārstrādei un paši ir izgatavoti, izmantojot pārstrādātus materiālus. Biominerālu formulas nesatur krāsvielas, smaržvielas, konservantus un hloru. Izmēģini par īpašām cenām jaunajā katalogā!

Koncentrēts bio veļas pulveris baltiem un gaišiem audumiem “Home Gnome Greenly”

Koncentrēts bio veļas pulveris krāsainiem audumiem “Home Gnome Greenly”

Koncentrēts, universāls bio līdzeklis traipu tīrīšanai “Home Gnome Greenly”