footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Glābiņš matiem ziemas sezonā. 15. katalogs

Glābiņš matiem ziemas sezonā. 15. katalogs

Ziemā matiem ir nepieciešama īpaša kopšana un papildus rūpes. Aukstā gaisa temperatūra un sausais iekštelpu gaiss negatīvi ietekmē matu struktūru, padarot tos trauslus un nespodrus. Valkājot cepures, mati kļūst trauslāki un sāk elektrizēties, bet “siltumnīcas efekta” dēļ galvas āda ātrāk sasilst un kļūst netīra. Ziema – tas ir īsts pārbaudījums matiem!

“Winter Care” līnijā iekļautie īpašie līdzekļi izglābs un saglabās Tavu matu veselību. Sastāvā iekļautās aminoskābes dziļi iekļūst matu struktūrā un atjauno to, kā arī efektīvi aizsargā no ārējās vides negatīvās ietekmes. Uzdāvini saviem matiem veselīgu spīdumu un profesionālu kopšanu ar jaunajiem “EXPERT” līnijā iekļautajiem līdzekļiem, kuru formulas pamatā ir īpaša tehnoloģija “Ziemas terapija”:

Šampūns un balzams matiem “Divi vienā” visiem matu tipiem saudzīgi attīra matus no netīrumiem, saglabā optimālu mitruma līdzsvaru, baro un kondicionē matus visā to garumā.
Balzams visiem matu tipiem papildina un pastiprina šampūna iedarbību, stiprina matus un atjauno to struktūru, padara tos maigākus un piešķir tiem mirdzumu. Piemērots biežai lietošanai.
Maska visiem matu tipiem dziļi baro matus un galvas ādu, palīdz matiem atgūt dabisku mirdzumu, padarot tos skaistākus un zīdaini maigus uz ilgu laiku.

“Winter Care” līnija piemērota visiem matu tipiem. Izmēģini universālos līdzekļus matu kopšanai jau tūlīt. Tu un Tavi mati iemīlēs ziemu!

Maska visiem matu tipiem no “WINTER CARE” līnijas

Šampūns un balzams – divi vienā, visiem matu tipiem no “WINTER CARE” līnijas

Balzams visiem matu tipiem – Divkārša barošana, no “WINTER CARE” līnijas