footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Gaismas un ēnas saspēle: jaunums 6. katalogā

Gaismas un ēnas saspēle: jaunums 6. katalogā

Vasarā bez saulesbrillēm? Tas nav iespējams! Ja Tu saudzē acis, tad brilles – tā ir pirmā lieta, par ko jāparūpējas pirms saules sezonas sākšanās.

Faberlic kolekcijā ir iekļautas visdažādāko formu un izmēru saulesbrilles: Tev būs no kā izvēlēties! Meklē 6. katalogā stilīgus jaunumus pieaugušajiem un bērniem.

Vīriešiem: aviatora stila saulesbrilles “Fabris” un modelis ar klasiskiem briļļu rāmjiem, kā arī universālās saulesbrilles “Leon”. Gan vienas, gan otras piestāvēs jebkuras formas sejai un lieliski papildinās jebkuru koptēlu.

Sievietēm: kvadrāta formas saulesbrilles “Emily” – uz mūsdienām raksturīgās greznības un pagājušā gadsimta 70.-to gadu modes tendenču robežas. Šim modelim ir dekoratīvs briļļu rāmis kājiņas ar rotājumiem. Praktiskām dāmām patiks saliekamās saulesbrilles “Estelle”. Saliktā veidā tās ietilps pat nelielā somiņā. Izvēlies briļļu rāmi ar šobrīd tik aktuālo dzīvnieku raksta apdruku vai klasiski melnās saulesbrilles.

Meitenēm: saulesbrilles “Vienradzis” ar dzīvespriecīgām lēcām. Tās ir košas, modernas, komfortablas. Vienradži lieliski izrotā briļļu rāmi un amizanto briļļu maciņu (ietilpst komplektā). Meitenes būs sajūsmā par šiem bezgala jaukajiem zirdziņiem!

Visām saulesbrillēm, gan bērniem, gan pieaugušiem paredzētajiem modeļiem, – UV400 lēcas, kategorija 3: tās aizsargā no spilgtas saules, lieliski piemērotas pastaigām gar jūru, kā arī automašīnas vadīšanai.

Saulesbrilles “Emily”

Saliekamās saulesbrilles “Estelle”

Saliekamās saulesbrilles “Estelle”

Saulesbrilles vīriešiem “Leon”

Saulesbrilles vīriešiem “Fabris”

Saulesbrilles bērniem “Vienradzis”