footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Esi modes komandā! Jaunumi no “Glam Team” līnijas

Esi modes komandā! Jaunumi no “Glam Team” līnijas

Jaunā dekoratīvās kosmētikas līnija – aktuālāko modes tendenču un klasisko tehnoloģiju apkopojums! Inovatīvas tekstūras, universāli toņi, grezni efekti un uzticamas tehnoloģijas – mēs izveidojām spēcīgāko dekoratīvās kosmētikas komandu Faberlic vēsturē.

Palete sejai “Glam Team” (6433) – inovatīvas hibrīdveida tekstūras pieci toņi. Tie ir absolūti nemanāmi uz ādas, tos var uzklāt vienu otram pa virsu, lai iegūtu nepieciešamo krāsas intensitāti, nepadarot grimu smagnēju. Piemēroti visiem ādas tipiem un jebkurai sejas krāsai. Produkti piemēroti acīm, lūpām, sejai un ķermenim.

Mitrinošā lūpu krāsa “Hidra Lips” ar serumu kompleksu “HILURLIP”, kuras sastāvā iekļauta hialuronskābe, padara līdzenāku lūpu reljefu un piešķir tām bagātīgu krāsu un mitru lūpu mirdzuma efektu, kā arī padara lūpas vizuāli apjomīgākas.

Šķidrā lūpu krāsa “Stay.True” – īpaši komfortabls noslēguma akcents, gaisīgs un ideāli līdzens pārklājums. Piešķir lūpām apjomu un blīvu, matētu krāsu, nesausinot lūpas!

Lūpu spīdums “Too Glam” piešķir lūpām mirdzumu, kā arī sniedz kopjošam balzamam līdzīga komforta efektu. Mirdzošā krāsa padara vienmērīgāku lūpu reljefu.

Acu ēnu “Beauty Vibes” palete – tie ir seši rūpīgi izmeklēti dažādu tekstūru (satīna, matēti un perlamutra) toņi, kas lieliski papildina viens otru. Viegli uzklāt, sajaukt un izpludināt!

Pagarinoša skropstu tuša “X-treme” (5248) izstiepj, pagarina un fiksē skropstas, izveidojot viendabīgu un apjomīgu līniju. Skulpturē skropstas, nepadarot tās smagnējas, padarot skropstas maksimāli garas un piešķirot tām perfektu izliekumu.

Tonālais serums sejai “Neo Serum” nekavējoties mitrina un nodrošina liftinga efektu, pateicoties mikronizētiem pigmentiem ar  “Soft Focus” efektu, piešķir ādai mirdzumu.

Pūderis sejai “Wet & Dry Perfect me” – kompakts tonālais līdzeklis ar dabiski matētu efektu. Padara vienmērīgāku sejas ādas toni, matē un nomaskē ādas nepilnības, izveidojot plānu un elastīgu pārklājumu. Var uzklāt gan sausā, gan mitrā veidā.

Pagarinoša skropstu tuša “X-treme”

Palete sejai “Glam Team”

Šķidra matētā lūpu krāsa “Stay. True”

Lūpu spīdums “Too Glam”

Pūderis sejai “Wet & Dry Perfect me”

Acu ēnu palete “Beauty Vibes”

Tonālais serums “Neo Serum”

Mitrinoša lūpu krāsa “Hydra Lips”