footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Eko produktu komplekts no “Home Gnome Greenly” līnijas dāvanā par pasūtījumu!

Eko produktu komplekts no “Home Gnome Greenly” līnijas dāvanā par pasūtījumu!

Ekoloģiska apģērba kopšana! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 16. augusta līdz 5. septembrim un veiks pirkumu katalogā Nr.12/2021, dāvināsim eko produktu komplektu no “Home Gnome Greenly” līnijas.
Eko produktu komplekts no “Home Gnome Greenly” līnijas palīdzēs Jums atbrīvoties no traipiem un nodrošinās efektīvu veļas mazgāšanu jebkuras cietības ūdenī.

Koncentrētais veļas pulveris (11891) ar sastāvā iekļautu sabalansētu balināšanas sistēmu novērsīs audumu dzeltēšanu un pelēcīgo toni, palīdzot tiem kļūt žilbinoši baltiem un saglabāt šķiedru struktūru.

Koncentrētais kondicionieris veļai (10896) ne tikai padarīs zīdaini maigus jebkurus dabīgos un sintētiskos audumus, bet arī piešķirs maigu aromātu, kuru veidos dabīgo ēterisko eļļu kompozīcija.

Koncentrētais bio traipu tīrītājs (11984) paredzēts vieglai piekaltušu traipu un nepatīkamu aromātu novēršanai jebkuras cietības ūdenī, pateicoties īpašajai biominerālu formulai.

Lai saņemtu dāvanu:

1. Reģistrējieties mājas lapā faberlic.com no 16. augusta līdz 5. septembrim.
2. Līdz 5. septembrim veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 29.99€* vērtībā (kataloga cenās).
3. No 6. līdz 26. septembrim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanā eko produktu komplektu no “Home Gnome Greenly” līnijas (art. 11891, 10896, 11984).

* Neskaitot maksu par produktu piegādi.