footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Dūnu jaka aukstam laikam. 14. katalogs

Dūnu jaka aukstam laikam. 14. katalogs

Dūnu jaka – tas ir silts apģērbs, kuru nebaida nedz aukstums, nedz spēcīgs un brāzmains vējš. Dūnas padara šo apģērbu neticami siltu un gaisīgu, kas ir neapstrīdama priekšrocība, izvēloties ziemas virsdrēbes.

Pirmo reizi Faberlic katalogā – stepēta dūnu jaka! Sabalansētais siltinājuma sastāvs piemērots salam līdz -20 grādiem: 90% dūnas un 10% spalvas. Pateicoties horizontālajam stepējumam, šis modelis saglabā formu, bet dubultais metāla rāvējslēdzējs ir ērts un praktiski lietojams. Pateicoties nedaudz augumam pieguļošajam taisnajam piegriezumam, dūnu jaka ir universāla un lieliski piemērota jebkuram koptēlam. To var uzvilkt ne tikai pie džinsa vai biezām trikotāžas biksēm “smart casual” stilā, bet arī palīdzēs izveidot atturīgu klasisku koptēlu, uzvelkot pa virsu dūnu jakai savu iecienītāko kašmira mēteli. Sāc gatavoties ziemas sezonai jau tagad!

Stepēta dūnu jaka

Stepēta dūnu jaka

Stepēta dūnu virsjaka