footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Brīnišķīgā Faberlic aromterapija! Jaunums 16. katalogā

Brīnišķīgā Faberlic aromterapija! Jaunums 16. katalogā

Iepazīstieties ar jauno “Aromio by Faberlic” kolekciju, kas lieliski piemērota apkārtējās telpas harmonizēšanai un emocionālās veselības saglabāšanai! Aromatizētie izsmidzināmie līdzekļi, sveces, difuzori izgatavoti, pielietojot “EmotionDesign” tehnoloģiju, kuras sastāvā ir iekļautas dabīgas ēteriskās eļļas. Katram produktam ir unikāls aroma akords, kas kalpo kā “atslēga” emocionālās labklājības atslēga. Izbaudiet aromātu maģisko kombināciju, kas piešķir lielisku noskaņojumu un omulīgu atmosfēru.

Energy

Mandarin Fresh

Rada īpašu svētku atmosfēru un uzlādē ar enerģiju.

Pirmie uzlecošās saules stari izlaužas cauri mandarīnu koku zariem. Siltums izplatās pa visu audzi. Zem kājām čaukst zāle, bet no atmodušās tveices glābj kupli izpletušies vainagi. Neliela vēja brāzma atnes sev līdzi lapu un saulē sasildītu citrusaugļu aromātu. To ieelpojot Jūs sajūtat, kā spēks ieplūst Jūsu ķermenī, vairojot vēlmi dzīvot, radīt un rīkoties.

Antistress

Sakura, Matcha Tea

Rada mierpilnu un bezrūpīgu atmosfēru.

Siltais vakars paver Tev slepenas durvis uz brīnišķīgu dārzu, kas ir maigu aromātu pārpilns. Tu staigā pa to un jūties tā, it kā atrastos burvīgā sapnī, kur Tev nekur nav jāsteidzas. Visapkārt zied mandeles, ķirši, izsmalcinātā sakura, bet visas rūpes un domas aiziet tālu projām, paliekot kaut kur ārpus šī paradīzes dārza. Tā ir absolūta laime, kuru Tu sajūti ar katru sava ķermeņa šūnu!

Relax

Black Amber

Rada relaksācijai un atpūtai piemērotu atmosfēru.

Dzīvojamā istabā jūtams senlaicīga kamīna siltais aromāts. Šis aromāts rosina vēlmi iesēsties ādas krēslā, uzsegt uz ceļiem pledu un atslābināties, klausoties malkas pagaļu sprakšķēšanu un dzerot tēju ar bergamoti un kanēli. Aiz muguras dzirdami soļi. Mīļās rokas Tevi apskauj. Nekas nevar iztraucēt šo absolūtas relaksācijas mirkli. Tu vienmēr vari to izbaudīt, Tev tikai atliek ieelpot šo aromātu.

Positive

Daisy Water

Rada īpašu atmosfēru, kas palīdz noskaņoties veiksmīgai un pozitīvām emocijām bagātai dienai.

Jūnija vidus. Zaļā pļava ir nokaisīta ar maziem vijolīšu ziedpumpuriem, bet tālumā mirdz milzīga ezera virsma. Tev rodas vēlme skriet basām kājām, neapstājoties, notraucot vēsās rasas pilienus no stiebriem, bet pēc tam iekrist mīkstā zālē un ilgi vērot mākoņus, kas peld bezgalīgajās debesīs. Uz lūpām pats no sevis parādās smaids. Tā ir prieka sajūta!

Balance

Shanti Sandal

Rada harmonisku un mierpilnu atmosfēru.

Ilgi gaidītais ceļojums uz valsti, par kuru Tu sapņoji vairākus gadus. Austrumi, kas ir tik valdzinoši un noslēpumaini, atklājas Tev absolūti jaunā veidolā. Stilīgās mūsdienas šeit ir cieši savijušās kopā ar seno kultūru un tradīcijām. Tu burtiski uzsūc šo bezrūpības sajūtu, kas radusies, pateicoties apkārt esošo aromātu saplūšanai. Šis aromāts ļauj izbaudīt mierpilnus mirkļus, kas ļauj sakārtot domas un jūtas.

Aromātu difuzors “Enerģija” no “AROMIO” līnijas

Aromātu difuzors “Relaksācija” no “AROMIO” līnijas

Aromātu difuzors “Pozitīvs noskaņojums” no “AROMIO” līnijas

Aromatizēts izsmidzināmais līdzeklis ķermenim un tekstilaudumiem “Enerģija” no “AROMIO” līnija