footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Bio līdzekļi mājai. 19. katalogs

Bio līdzekļi mājai. 19. katalogs

Koncentrēti biokondicionieri veļai piešķir lietām pozitīvu lādiņu un padara tās maigākas! Inovatīvā “ATJAUNOŠANAS” bioformula piemērota dabīgiem, sintētiskiem un pat kaprīziem “elpojošiem” sporta materiāliem.
Dabiskas izcelsmes sastāvdaļu komplekss mīkstina ūdeni, atjauno un padara maigākas audumu šķiedras pēc mazgāšanas. Bioenzīmu komplekss aizsargā no nodilšanas, izbalēšanas, plūksnošanās un savēluma bumbiņu veidošanās. Inovatīvais organiskais polimērs uzlabo šķiedru uzsūkšanas spējas un saglabā sporta apģērbu “elpojošās” īpašības.

“Home Gnome Greenly” ekoloģisko produktu līnija ir sagatavojusi vēl dažus jaunumus:
Biokapsulas trauku mazgājamai mašīnai “All in 1”
Biokapsulas trauku mazgājamai mašīnai “All in 1” ražo Nīderlandes kompānija “Senzora bv”, kurai ir Nīderlandes Karaliskā nama oficiālais predikāts. Lietojot šīs kapsulas, nav nepieciešams papildus izmantot sāli un skalotāju. Tās pilnībā notīra taukus, ēdiena paliekas, mērču atlikumus, lūpu krāsas un tējas nospiedumus pat viscietākajā ūdenī. Biokomponenti piešķir traukiem un stiklam spīdumu, novērš plankumu veidošanos un metāla elementu koroziju, kā arī aizsargā trauku mazgājamo mašīnu no kaļķakmens nogulsnēm.

Daudzfunkcionāls bio gels tualetes tīrīšanai  
Bioformula “SUPEREFEKTS” viegli atbrīvo tualetes poda virsmu no nevēlamajiem mikrobiem, kā arī no jebkuriem citiem piekaltušiem netīrumiem. Piemērots keramikas un porcelāna, kā arī pret skābēm noturīga metāla tīrīšanai. Bioloģiski noārdāmo skābju aktīvais komplekss izšķīdina kaļķakmeni, urīnakmeni un rūsu, efektīvi notīra netīrumus zem ūdens un poda vāka. Bio gelam ir antibakteriāls efekts, kas garantē higiēnisku tīrību virsmām! Baltegles, priedes, ciedra, zilās egles un eikalipta ēterisko eļļu kompozīcija piešķir patīkamu svaiguma aromātu un ļauj izbaudīt tīra skujkoku meža atmosfēru.

Daudzfunkcionāls bio gels tualetes tīrīšanai “Skujkoku mikslis” no “Home Gnome Greenly” līnijas

Biokapsulas trauku mazgājamai mašīnai “All in 1” no “Home Gnome Greenly” līnijas