footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Bezkaloriju deserti! 15. katalogs

Bezkaloriju deserti! 15. katalogs

Izbaudi franču kafejnīcai raksturīgo atmosfēru, kur tiek pasniegti izsmalcināti deserti. Izmēģini galvu reibinošas un bezgala saldas garšas no “Beauty Café” līnijas: “melleņu kūciņa”, “aveņu milfejs”, “laima sorbets” un “banānu uzpūtenis”.

Aromātiskie dušas geli no “Beauty Café” līnijas ne tikai uzlabos garastāvokli higiēniskās procedūras laikā, bet arī nodrošinās pilnvērtīgu kopšanu. Šie līdzekļi nesausina ādu, maigi attīra to un nerada lipīgu sajūtu. Savukārt tiem, kam patīk pagulēt siltā vannā ļoti patiks blīvās un biezās putas, kuras burtiski kā gaisīgs mākonis ir gatavas apņemt Tavu ķermeni no visām pusēm. Bet saglabāt ādas veselību palīdzēs higiēniskie un kosmētiskie līdzekļi – skrubis un suflē ķermenim, kā arī barojošs krēms rokām.

Atjaunotā “Beauty Café” līnijai ir sulīgs un spilgts dizains un ergonomisks iepakojums. Produkti piemēroti visiem ādas tipiem. Palutini sevi ar Faberlic bezkaloriju franču desertiem jau tūlīt! Izbaudi to mirkli, Izbaudi to mirkli, kad Tava āda teiks: “O-LA-LA!”

Dušas gels “Melleņu kūciņa” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Skrubis ķermenim “Laima sorberts” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Barojošs krēms rokām “Melleņu kūciņa” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Barojošs krēms rokām “Laima sorberts” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Barojošs krēms rokām “Banānu uzpūtenis” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Vannas putas “Banānu uzpūtenis” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas

Vannas putas “Melleņu kūciņa” no “BEAUTY CAFÉ” līnijas