footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Bezgalīga enerģija. 18. katalogs

Bezgalīga enerģija. 18. katalogs

”Global Oxygen” – tā ir skābekļa kosmētikas jaunā paaudze, kas aktivizē bezgalīgas enerģijas avotu, kas nepieciešama ādas pašatjaunošanai. Faberlic kompānija ir pielietojusi nākotnes tehnoloģiju – ”Never Stop Energy”, kas aktivizē ādas šūnas. ”Never Stop Energy” pamatā ir unikālas sastāvdaļas:

Patentētais skābekļa komplekss ”Novaftem-O₂®” palielina skābekļa daudzumu ādā jau pēc dažām minūtēm un nodrošina tā ilgstošu piegādi dziļākajiem ādas slāņiem. Atmodina ādu, atjaunojot un saglabājot mikrocirkulācijas sistēmu.

Vadošie detoksikanti – vitamīns (Vitamin C) un glutations (Glutathione) attīra starpšūnu zonu, kā rezultātā tiek nodrošināta veselīga šūnu ekoloģija un tiek pastiprināta skābekļa pārvēršanas efektivitāte enerģijā. Detoksikanti aizsargā no ultravioletā starojuma, monitoru gaismas, ozona, atmosfēras toksīniem. Stabilizē šūnu darbību pat stresa apstākļos

Jaunā ”Global Oxygen” līdzekļu līnija vairo šūnu enerģiju, novērš noguruma un stresa ”pēdas”, uzlabo ādas tonusu, aktivizē kolagēna un citu olbaltumvielu sintēzi, tādējādi aktivizējot pašatjaunošanās un ādas atjaunināšanas procesus.

Skābekļa putiņas dziļai sejas ādas attīrīšanai no “Global Oxygen” līnijas

Skābekļa balzams no “Global Oxygen” līnijas

Skābekļa krēms ādai ap acīm no “Global Oxygen” līnijas

Skābekļa putiņas sejas mazgāšanai no “Global Oxygen” līnijas

Mitrinošs skābekļa krēms no “Global Oxygen” līnijas

Barojošs skābekļa krēms no “Global Oxygen” līnijas

Tīkliņš putu saputošanai

Skābekļa enerģijas aktivizētājs no “Global Oxygen” līnijas

Skābekļa maska sejai no “Global Oxygen” līnijas