footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Atdali un attīri: divfāžu līdzeklis no “oxiology” līnijas

Atdali un attīri: divfāžu līdzeklis no “oxiology” līnijas

No rīta uzklāj, bet vakarā noņem … Skaistums prasa tik daudz laika un enerģijas, tam nepieciešama disciplīna, Tavs gribasspēks un stingrs grafiks. Taču ikdienas ādas kopšana var kļūt arī nedaudz vieglāka – ja Tavā kosmētikas somiņā ir līdzekļi, kas paredzēti ātrai, bet saudzīgai kosmētikas noņemšanai. Produkti no “Skābekļa elpošana” līnijas attīra ādu no kosmētikas, liekajiem taukiem, ielas putekļiem, kā arī palīdz tai brīvi elpot. Iepazīsties ar jauno produktu no “Oxiology” līnijas!

Divfāžu līdzeklis acu kosmētikas noņemšanai (1242) maigi noņem pat ūdensnoturīgo skropstu tušu, acu ēnas, tonālo krēmu no maigās un jutīgās acu zonas ādas, kā arī nomierina un atsvaidzina to. Jaunā produkta sastāvā iekļauts alvejas gels un vijolītes ekstrakts. Dabīgās augu sastāvdaļas rūpējas par ādas mitrināšanu un kopj skropstas.

Līdzeklis ar divkāršo tekstūru iedarbojas uzreiz divos virzienos – eļļainā daļa noņem kosmētiku un netīrumus, bet līdzekļa daļa, kuras sastāvā iekļauts ūdens, noņem liekos taukus un atsvaidzina. Divfāžu šķidrums ir nekaitīgs jebkura veida ādai, kā arī ir lieliski piemērots jutīgai acu zonas ādai. Abām daļām ir atšķirīgas krāsas un tās nesajaucas savā starpā – pirms lietošanas sakrati iepakojumu, lai savienotu abas tekstūras.