footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Atbrīvojies no tumšajiem lokiem. 1. katalogs

Atbrīvojies no tumšajiem lokiem. 1. katalogs

Ikviena daiļā dzimuma pārstāve vēlas, lai viņas kosmētikas somiņā būtu tāds brīnumlīdzeklis, kurš spēj ātri nomaskēt ādas nepilnības, padara sejas ādas toni vienmērīgāku un novērš tumšo loku efektu zem acīm. Piedāvājam iepazīties ar jauno produktu no “Glam Team” līnijas – konsīleri sejai “Glowing Touch”.

Nepieciešamas tikai dažas roku kustības, lai nomaskētu noguruma pazīmes, akcentētu ādas skaistumu, izbalinātu un nomaskētu tumšos lokus zem acīm. Ar gaismu atstarojošām daļiņām bagātinātā formula nodrošina gaisīgu un ādas nepilnības maskējošu pārklājumu, kā arī piešķir ādai veselīgu mirdzumu. “LIGHT BLURRING” tehnoloģija vizuāli koriģē nepilnības, bet sastāvā iekļautās 3 aktīvās vielas iedarbojas no iekšpuses, novēršot tumšos lokus zem acīm.

Konsīleris sejai “Glowing Touch” nekavējoties nodrošina vizuāli pamanāmu krunciņu mazinošu efektu, mazina noguruma pazīmes, uzlabo ādas mirdzumu, neitralizē nevēlamos tumšos lokus zem acīm un novērš to veidošanos nākotnē. Tikai 1 nedēļas laikā tas nodrošina vizuāli pamanāmu krunciņu mazinošu efektu, bet 2 nedēļu laikā izbalina un mazina tumšos lokus zem acīm.

Konsīleris sejai “Glowinh Touch” no “Glam Team” līnijas