footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Aromāts “Supergirl”: jaunums 18. katalogā

Aromāts “Supergirl”: jaunums 18. katalogā

Panākt, ko vēlies, riskēt un noķert veiksmi, piemiegt liktenim izšķirošā mirklī un nekad nepadoties – drosmīgas meitenes zina, kā sapni pārvērst realitātē! Šķiet, ka visi apstākļi ir pret Tevi? Vienkārši palūkojies sev apkārt – kaut kur tepat līdzās slēpjas eleganta izeja no vissarežģītākās situācijas.

Vērtējošs skatiens, zinātkārs prāts, nemākslots dabiskums,  – un viss būs tieši tā, kā bija iecerēts. Sievietēm paredzētais aromāts “Supergirl” (3059) – tā ir ziedu sajūsma, ogu fantāzija, rozā iedvesma spilgtai, notikumiem pārbagātai dienai! Izmēģini par pievilcīgu cenu jaunajā katalogā.

Maigā ogu harmonija piešķir draiskulīgu noskaņojumu, kas rada nepārvaramu vēlmi tās izmēģināt! Upenes padara dvēseli siltāku, avenes atmodina fantāziju, bet meža ogu notis palīdz noticēt brīnumam! Laima un līčijas eksotiskais pārītis piešķir aromātam enerģiju, bet ziedu akords, kuru veido roze, peonija un frēzija, neatstāj garlaicībai ne mazākās izredzes.

Viss būs super! Saņem milzīgu enerģijas lādiņu un iedvesmu jauniem darbiem.