footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Aromāts no Renatas Ļitvinovas dāvanā jaunajiem pircējiem!

Aromāts no Renatas Ļitvinovas dāvanā jaunajiem pircējiem!

Aromāti “Renata”, kurus Faberlic kompānija izveidojusi sadarbībā ar ekstravaganto un izsmalcināto Renatu Ļitvinovu – tā ir oda sievišķībai, jutekliskumam un noslēpumainībai.

Papildini savu arsenālu ar vienu no šiem aromātiem!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā un veiks pirkumu 2020. gada 4. kataloga darbības laikā, dāvinām vienu no aromātiem pēc izvēles!

Parfimērijas ūdens sievietēm Renata Secret kompozīcijā savijušās kopā graciozās zaļās vīģes, sulīgās bergamotes un ūdenslilijas notis. Kopā tie izveidoja patiesas sievišķības tēlu, kuru papildina zeltainās ambras un dūmakainā vetīvera maigais skanējums.

Parfimērijas ūdens sievietēm Renata aromātam raksturīgs bezgalīgs noslēpums un šarms, izsmalcinātība un magnētisks spēks, ko pauž vaniļas un upeņu nektāra, kašmira koka un pačūlijas notis. Valdzinošā kompozīcija atmodina Dievieti katrā sievietē.

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā faberlic.com no 24. februāra līdz 15. martam.
  2. Līdz 15. martam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 30,99 €* vērtībā.
  3. No 16. marta līdz 5. aprīlim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu  – vienu no “Renata” aromātiem.

Kā arī: veiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņemiet vēl vienu patīkamu pārsteigumu! UZZINĀT VAIRĀK >>