footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Arbūzs un melone: jaunumi no “Vitamania” līnijas

Arbūzs un melone: jaunumi no “Vitamania” līnijas

Šis pārītis darbojas nevainojami. Atliek tik sajust burvīgos arbūza un melones aromātus, kad saproti – drīz būs vasara! Mēs vēlējāmies jūs nedaudz iepriecināt, tāpēc nedaudz pietuvinājām gadalaiku maiņu.

Mūsu līnijā iekļautie jaunie produkti, kas ir siltās vasaras elpas pārpilni, nekavējoties ļaus jums izbaudīt tveicīgā augusta atmosfēru. Iecienītāko augļu un nepārspējama svaiguma pārpilns aromāts, kā arī atpūtas un brīvības aromāts – tas viss tagad būs Tavā vannas istabā. “Vitamania” līnija – tā ir visu optimistu un sapņotāju iecienītākā līnija.

Formulas, kas bagātinātas ar vitamīniem, maigas tekstūras un saudzīga iedarbība – šādas īpašības piemīt visiem šajā bezgala populārajā līnijā iekļautajiem produktiem. Šķidrās ziepes un dušas gelu novietosim zem spoguļa vannas istabā, bet krēmu rokām – visbiežāk apmeklētajā vietā dzīvoklī, lai varētu atjaunot ādas aizsardzību pēc katras roku mazgāšanas. Vitamīnu izsmidzināmo līdzekli iesakām turēt savā darba vietā un ņemt visur līdzi – tas ir pārbaudīts ādas un matu ekspress mitrināšanas veids.

Izmēģini jau tūlīt, kamēr spēkā ir atlaide, iegādājoties divus jaunos produktus no “Vitamania” līnijas!

Vitamīnu krēms rokām “Arbūzs &melone” no “Vitamania” līnijas

Vitamīnu izsmidzināmais ķermeņa kopšanas līdzeklis “Arbūzs & melone” no “Vitamania” līnijas

Vitamīnu šķidrās ziepes “Arbūzs & melone” no “Vitamania” līnijas

Vitamīnu dušas gels “Arbūzs & melone” no “Vitamania” līnijas