footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Apģērbu kolekcija vīriešiem. 14. katalogs

Apģērbu kolekcija vīriešiem. 14. katalogs

Vīriešiem paredzētā kolekcija “Men’s Fashion” ir lieliski piemērota mūsdienīgam dzīvesveidam. Klasiskās krāsas un materiāla dabīgais sastāvs padara šajā kolekcijā iekļautās lietas praktiskas un komfortablas, bet atturīgais stils aktualizē koptēlu, kas būs piemērots ikvienai dzīves situācijai – kinoteātra apmeklējumam draugu lokā, lietišķa tikšanās ar kolēģi neformālā gaisotnē vai randiņš omulīgā restorānā ar meiteni.

Kolekcijā “Men’s Fashion” iekļautas vīrieša pamatgarderobei piemērotas lietas. Nekā lieka, tikai absolūts “must have”: stilīgi krekli ar rūtiņu rakstu un džemperis ar polo apkakli no 100% kokvilnas, adīts džemperis ar augstu apkakli, taisna piegriezuma bikses un kargo modelis. Jaunā kolekcija noteikti patiks stiprā dzimuma pārstāvjiem. Esi stilīgs vienmēr un visur kopā ar Faberlic.

T-krekls vīrietim ar garām piedurknēm

Džemperis vīrietim ar polo krādziņu

Bikses vīrietim

Džemperis vīrietim ar polo krādziņu

Kargo bikses vīrietim

Krekls vīrietim ar rūtiņu rakstu

Kargo bikses vīrietim

Adīts džemperis vīrietim