footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Aksesuāri vīriešiem: jaunums 3. katalogā

Aksesuāri vīriešiem: jaunums 3. katalogā

Dāvanu sezona rit pilnā sparā! Ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim? To, ko var lietot katru dienu, atceroties par Tavām rūpēm. Mēs papildinājām vīriešiem paredzēto aksesuāru sortimentu – izvēlies to, kas viņam vislabāk patiks!

Šalle no viskozes auduma – maiga un silta, mierīgos toņos, kas lieliski iekļausies ikdienas stilā. Šī šalle būs lieliski piemērota tiem, kas mīl klasiku, bet vienmēr ir gatavi eksperimentiem. Garo šalli ar īsajām bārkstīm var nēsāt ziemā un starpsezonā, sasiet visdažādākajos veidos, nēsāt kopā gan ar sporta jaku, gan ar vilnas mēteli.

Lakoniskais naudas maks grafīta vai melnā krāsā lieliski aizstās masīvo naudas maku. Naudas maka iekšpusē ir vairāki nodalījumi plastikāta kartēm, skaidrai naudai un neliela izmēra dokumentiem. Viss, kas Tev varētu būt nepieciešams dienas laikā, – tagad būs vienā vietā un vienmēr “pa rokai”. Naudas maks ietilpst kabatā vai nelielā somā, kā arī to var viegli atvērt ar vienas rokas kustības palīdzību.

Ja dāvināt, tad tikai patīkamas emocijas! Izvēlies dāvanas Faberlic katalogā un interneta veikalā ar mīlestību, kā arī pievēršot uzmanību detaļām.

Naudas maks vīriešiem “Jet” grafīta krāsā

Naudas maks vīriešiem “Black” melnā krāsā

Daudzkrāsaina šalle vīriešiem

Šalle vīriešiem, melnās un baltās krāsas kombinācija