footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Absolūtas pārvērtības! 14. katalogs

Absolūtas pārvērtības! 14. katalogs

Iepazīstieties ar atjaunoto “Expert” līniju matiem, kas ir kļuvusi ne tikai ekoloģiskāka, bet arī efektīvāka! Uzlabotā formula maigi attīra, kā arī piešķir matiem spēku visā to garumā.

Visu līdzekļu pamatā ir biotehnoloģiskais komplekss, kura sastāvā ir iekļauti augu ekstrakti, aminoskābes un vitamīni, lai vairotu Jūsu matu veselību un skaistumu.

EVER STRONG “DZIĻA ATJAUNOŠANA”
Atjauno matus no iekšpuses, piešķirot tiem veselīgu izskatu un palielinot to elastību. Amlas eļļa intensīvi atjauno matus, nepadarot tos smagnējus. Īpaši piemēroti bojātiem un novājinātiem matiem.

ULTRA POWER “AKTĪVA BAROŠANA”
Intensīvi baro un dziļi mitrina matu cirtas, palīdzot tām atgūt spīdumu un elastību. Aminoskābes viegli iekļūst matu struktūrā un uzlabo to stāvokli, pateicoties keratīna ķēdītēm. Īpaši piemēroti sausiem, trausliem un porainiem matiem.

3D VOLUME “3D APJOMS”
Piešķir papildus apjomu un blīvumu, mitrina matu cirtas. Kviešu proteīni nostiprina matu struktūru un padara tos biezākus. Īpaši piemēroti sausiem, trausliem un porainiem matiem.

TOTAL COLOR “KRĀSAS AIZSARDZĪBA”
Saglabā krāsas spilgtumu, dziļumu un piesātinājumu. Cisteīns izveido uz mata virsmas plānu ūdensnecaurlaidīgu plēvīti, kas novērš krāsojošā pigmenta nomazgāšanos.

BLACK DETOX “KRISTĀLDZIDRA ATTĪRĪŠANA”
Dziļi attīra matus un galvas ādu, atbrīvo no liekā sebuma, netīrumiem un matu ieveidošanas līdzekļu pārpalikumiem. Aktivētā ogle, kas ir efektīvs dabiskais absorbents, normalizē tauku dziedzeru aktivitāti, paildzinot svaiguma un tīrības sajūtu.

Šampūns “Dziļa atjaunošana” no “Expert” līnijas

Balzams “Dziļa atjaunošana” no “Expert” līnijas

Maska “Dziļa atjaunošana” no “Expert” līnijas

Šampūns “Kristāldzidra attīrīšana” no “Expert” līnijas

Šampūns “3D apjoms” no “Expert” līnijas

Balzams “3D efekts” no “Expert” līnijas

Šampūns “Aktīva barošana” no “Expert” līnijas

Maska “Aktīva barošana” no “Expert” līnijas

Šampūns “Krāsas aizsardzība” krāsotiem matiem no “Expert” līnijas

Balzams “Krāsas aizsardzība” krāsotiem matiem no “Expert” līnijas

Šampūns un kondicionieris “Kristāldzidra attīrīšana” no “Expert” līnijas

Eliksīrs “Dziļa atjaunošana” no “Expert” līnijas