footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

Absolūta kārtība: jaunumi 3. katalogā

Absolūta kārtība: jaunumi 3. katalogā

Cik daudz var paspēt izdarīt, ja visas nepieciešamās lietas vienmēr ir “pa rokai”! Svarīgi uzturēt kārtību ne tikai virtuvē vai viesistabā, bet arī vietās, kur mēs nodarbojamies ar sevis kopšanu – vannas istabā vai uz tualetes galdiņa. Atbrīvojies no bezgalīgajiem maisiņiem un iepakojumiem, kuros viss sasmērējas un pazūd. Modē ir vienkāršība, praktiskums un burtiskā nozīmē caurspīdīga sistēma! Faberlic katalogā Tu atradīsi estētiskus risinājumus skaistumkopšanas piederumu uzglabāšanai.

Statīvs vates plāksnīšu uzglabāšanai (11969) – šaurs statīvs, kura diametrs ir tikai 7 cm. Šeit tiek nodrošināta kompakta vates disku uzglabāšana, kā arī bez liekiem putekļiem! Lai paņemtu pāris vates diskus, nevajag noņemt vāciņu – sānu daļā ir īpaša atvere.

Statīvs vates kociņu un plāksnīšu uzglabāšanai (11975) piemērots kosmētikas līdzekļu kompaktai uzglabāšanai. Statīvā ietilps standarta vates kociņu iepakojums, vairāki desmiti vates plāksnītes, kā arī sausas salvetes un sūklīši grima uzklāšanai.

Statīvs vates plāksnīšu uzglabāšanai

Statīvs vates kociņu un plāksnīšu uzglabāšanai