footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Search
 

100% veselīgi produkti. 19. katalogs

100% veselīgi produkti. 19. katalogs

“Nechaev Family Club” līnijā ir parādījušies garšīgi un veselīgi jaunumi, no kuriem nespēs neviens atturēties!

Graudaugu noderība
Graudaugi un ogas – kas varētu būt gardāks un veselīgāks par šo košo miksli? Izmēģiniet graudaugu batoniņus ar banāna un amaranta, ķiršu un maka, kā arī griķu un dzērveņu garšu. Katra batoniņa sastāvā ir iekļauti prebiotiķi, graudaugi un “Superfood” produkti. Tas ir ideāls produkts veselīgai uzkodai dienas laikā.

Paradīzes baudījums
Kokosrieksti - atpūtas, absolūtas relaksācijas un bezrūpības aromāts. Tas palīdz organismam uzņemt ne tikai endorfīnus, bet arī visus nepieciešamos mikroelementus, turklāt sastāvā iekļautie prebiotiķi veicina to labāku uzsūkšanos organismā. Sulīgais un garšīgais kokosriekstu batoniņš kļūs par veselīgu desertu, jo tas nesatur kaitīgas piedevas un cukuru.

Ideāls šokolādes un medus duets 
Medus nodrošina spēcīgu pretvīrusa iedarbību, kā arī tas ir lielisks sabiedrotais cīņā pret nogurumu un stresu, kas ir ļoti svarīgi aukstajā rudens un ziemas periodā. Atklājiet sev īstu vitamīnu un mikroelementu krātuvi, kas stiprina imunitāti un vairo enerģiju.