footer@2x
Faberlic nenogurstoši nodarbojas ar aizvien jaunu produktu izstrādi un ražošanu, kā arī konsultē savus klientus - cilvēkus, kam rūp sejas un ķermeņa kopšana, ādai draudzīga dekoratīvā kosmētika un parfimērija.
SAZINIES AR MUMS!
Faberlic Latvia
Adrese: Elizabetes iela 103,
Rīga, Latvija, LV-1050
Tālr.: +371 29 222 163
E-pasts: birojs@faberlik.lv
Meklēt
 

Sulīgs trio

parfume

Sulīgs trio

Sagaidi papildinājumu Aromania! līnijā! Tagad parfimērijas kolekcijā, kas paredzēta Tavai radošai izpausmei, parādījies sulīgs mango, izsmalcināta baltā tēja un līčijas bezrūpīgais svaigums. Izmēģini jaunas kombinācijas, eksperimentē un pārsteidz!

Visi šajā kolekcijā iekļautie aromāti un veiksmīgākās aromātu kombinācijas pieejamas mūsu parfimērijas konstruktorā.

  • BALTĀ TĒJA

    Izvēlies, ja Tavā dvēselē valda harmonija un Tev patīk nelieli pārsteigumi, kas lieliski izrotā ikdienas dzīvi. Papildini balto tēju ar mango noti, lai izveidotu maigu aromātu ar tropu dārza noskaņu, vai vijolīti, lai iegūtu ļoti izsmalcinātu un sievišķīgu kompozīciju.

balta2
  • MANGO

    Patiks tiem, kas vienmēr atradīs laiku svētkiem. Košās tropu notis piešķirs dienai spilgtas krāsas, un Tu esi gatava dalīties ar laimi ar visu pasauli! Pievieno mango pilīti līčijas vai izrotā to ar atsvaidzinošu akvatisku noti.

mango2
  • LĪČIJA

    Piešķirs Tavai dzīvei nepārspējama viegluma sajūtu! Caurspīdīgais augļu aromāts palīdzēs saglabāt romantisku noskaņojumu. Kombinē līčijas aromātu ar valdzinošo ambru vai jūras brīzes noti, lai iegūtu juteklisku, bet gaisīgu parfīmu.

liicha2